motoger

Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV
Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV
Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV
Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV
Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV
Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV
Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV
Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV
Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV

Sprzedawcy części do Volkswagen Polo:

giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części poznań
giełda części
części moto2
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
auto części gliwice
moto2.pl
auto części warszawa
giełda części poznań
auto części
auto części słomczyn
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
auto czesci zamienne
moto2
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy

Cena Półoś tylna lewa Volkswagen Polo Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Volkswagen Polo i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Półoś tylna lewa. Oferty części w kategorii Napęd. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-01 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Półoś tylna lewa do Volkswagen Polo IV i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV 2.3 2002 dostawczy. Tanio Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV 2.3 2002 dostawczy. Zaletą tego auta jest jego pojemność 2.3 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2005. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie dostawczy i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Volkswagen. Ten model Polo wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak II, II FL, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem półoś tylna lewa . Wiedziałem jak to zamontować do Volkswagen Polo wersja IV. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Volkswagen Polo. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Czytałem na forum, że Volkswagen Polo to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Polo bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Volkswagen Polo. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to półoś tylna lewa do Polo. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie półoś tylna lewa. Znalazłem półoś tylna lewa w dobrej cenie i dobrym stanie. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Jak kupować na motoger.pl to proste wpisz półoś tylna lewa i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Volkswagen Polo. Chyba będę na motoger musiał poszukać półoś tylna lewa. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Volkswagen Polo. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  półoś tylna lewa w Volkswagen Polo. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając półoś tylna lewa do Volkswagen Polo. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych motoger.pl i kupiłem tanio półoś tylna lewa. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. półoś tylna lewa. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Volkswagen Polo na części.  


KONTAKT

tanio Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV
Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV Półoś tylna lewa Volkswagen Polo IV
Copyright © 2025. MOTOGER.pl